Firma DINOPOL Sp. z o.o.

parallax background
 

O firmie

Firma DINOPOL Sp. z o.o. jest polskim producentem opakowań z masy papierowej dla przemysłu drobiarskiego, sektora medycznego, technicznego i przemysłowego.

Oferowane przez nas opakowania zapewniają doskonałą ochronę towaru, a jednocześnie są bardzo dobrym i skutecznym nośnikiem informacji oraz reklamy. Specjalnie opracowane etykiety i nadruki pozwalają na efektywną ekspozycje Państwa towaru.

Nowoczesne zaplecze logistyczne umożliwia nam realizację dużych i specyficznych zamówień, a System Nawigacji GPS pozwala dokładnie określić lokalizację i czas dostawy Państwa towaru.

Firma stale doskonali jakość i produkcję opakowań z masy papierowej.

Specjalnie dla Naszych klientów szukamy nowych rynków zbytu, podejmujemy działania mające na celu zwiększenie sprzedaży ich towaru, a także prowadzimy badania szczegółowo analizując szanse i zagrożenia na rynku.

Zaufaj doświadczeniu i dołącz do najlepszych.

Prezes Zarządu
Idzi Nowicki

Historia firmy

Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1993 z inicjatywy właścicieli Danuty i Idziego Nowickich jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dinopol. Początki działalności firmy związane były z handlem produktami spożywczymi. Doświadczenia nabyte na początku działalności stały się motorem do rozpoczęcia nowej inwestycji w 2006 roku, którą jest produkcja opakowań z masy papierowej.

Rok 2008 to otwarcie nowego rozdziału historii Firmy – powstanie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie DINOPOL Sp. z o.o. kontynuuje tradycje oraz wartości z początków swojego istnienia na rynku.

Firma nie boi się podejmować nowych wyzwań, dzięki czemu zyskała status producenta gotowego podejmować ryzyko produkcji opartej na nowoczesnych technologiach oraz autorskich pomysłach designerskich. Firma DINOPOL Sp. z o.o. stale doskonali jakość i produkcję opakowań z masy papierowej dzięki czemu na polskim rynku stała się synonimem dobrej współpracy pomiędzy producentem opakowań, a ich użytkownikiem. Spółka nieustannie dąży do dalszego rozwoju firmy w zakresie sprzedaży opakowań dla branży spożywczej oraz przemysłowej.

Certyfikaty

DINOPOL - ceryfikat iso pl
DINOPOL - FSC certificate
DINOPOL - polityka zarządzania jakością środowiska
DINOPOL - zarządzenie 2/2009 ISO
DINOPOL - certyfikat zgodności biodegradacja

Produkcja i rozwój

Od 2006 roku DINOPOL Sp. z o.o. ukształtowała własny i niepowtarzalny sposób projektowania i wytwarzania opakowań.

Na przestrzeni lat firma zakupiła :

  • nowoczesne linie technologiczne do produkcji opakowań z masy papierowej
  • maszynę do produkcji form i elementów metalowych
  • specjalistyczne oprogramowanie Solidworks
Za pomocą profesjonalnego oprogramowania Solidworks jesteśmy w stanie zamienić każdy pomysł Klienta na realny wyrób gotowy.

Priorytetem spółki DINOPOL jest kojarzenie się firmy z produktami wysokiej jakości, ekologicznymi oraz z wysokimi standardami obsługi Klienta. Ochrona środowiska naturalnego znajduje odzwierciedlenie we wszystkich procesach działalności oraz świadomości pracowników.

Cel i strategia

Podstawowym celem firmy DINOPOL Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb i wymagań Klientów, szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów. Strategia Spółki zakłada nieustanne umacnianie pozycji na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Przede wszystkim Zarząd zamierza sprostać oczekiwaniom i wymogom zmieniającego się rynku. Zależy Nam na ciągłym rozwoju i doskonaleniu procesów swojej działalności.