Produkcja opakowań

parallax background
 

Wszystko zaczyna się od pomysłu…

Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań oraz wykwalifikowana kadra projektantów i inżynierów umożliwia firmie DINOPOL Sp. z o.o. wyprodukowanie każdego rodzaju opakowania z pulpy papierowej.

PROJEKTOWANIE PRODUKTU

Na podstawie wizji Klienta nasi projektanci tworzą wstępny szkic produktu. Po ostatecznych modyfikacjach projektu zgodnie z sugestiami Klienta następuje tworzenie ostatecznego szkicu opakowania. Do projektowania używany jest program SOLIDWORKS.

PROJEKTOWANIE FORM

 

Dział inżynierów na podstawie zaakceptowanego przez Klienta wzoru opakowania rozpoczyna projektowanie form produkcyjnych. Trwa to średnio 2-3 tygodnie. Elementy form produkcyjnych wykonywane są z odpowiedniego rodzaju aluminium, stali nierdzewnej, brązu oraz specjalnie dobranych tworzyw sztucznych.

WYKONANIE FORM

Wszelkie prace związane z wytwarzaniem form wykonywane są we własnym zakresie przez firmę DINOPOL Sp. z o.o. na wysokowydajnych frezarkach numerycznych firmy Haas.

TECHNOLOGIA

 

Firma DINOPOL Sp. z o.o. wykorzystuje do produkcji opakowań najnowocześniejsze urządzenia. Technologia produkcji pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej, każdej powierzchni produktu oraz utrzymanie stabilności wymiarów.

Gładkość powierzchni oraz dokładność finalnego produktu ma ogromny wpływ na jakość produktu, jego właściwości użytkowych oraz możliwości jego lepszego pakowania i magazynowania.