Produkcja i sprzedaż opakowań z masy papierowej

Wytłaczanki transportowe do jaj

Wytłaczanki transportowe są tradycyjnym opakowaniem przeznaczonym do przechowywania i transportu większej ilości jaj. Poświęcono wiele uwagi aby stworzyć wytłaczankę o odpowiednim kształcie, zapewniającą jednocześnie maksymalną ochronę jajka przed uszkodzeniem. Głównym priorytetem podczas tworzenia wytłaczanki było zapewnienie odpowiedniej elastyczności przy zachowaniu dobrej stabilności i kształt. Takie połączenie gwarantuje odporność na uderzenia i wstrząsy, które tak często występują w transporcie delikatnych jaj.

Ekologia

Wytłaczanki transportowe na jajka  produkowane są w 100% z powtórnie przetworzonych włókien papierowych (gazety, czasopisma, kartony) z pulpy papierowej. Pulpa papierowa stosowana do produkcji wszystkich wytłaczanek jest czystym ekologicznie surowcem spełniającym wszelkie wymagania europejskich przepisów i rozporządzeń. Wszystkie produkty z pulpy papierowej można powtórnie przetworzyć, kompostować lub palić.

Pobierz katalog

Kontakt

 

tel. 62 736 20 99
tel. 62 735 94 90
fax  62 738 07 58


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

 

Copyright © 2015 All Rights Reserved DINOPOL Sp. z o.o.