Produkcja i sprzedaż opakowań z masy papierowej

  • 1.jpg
  • 2.jpg

Usługi transportowe

Firma DINOPOL zaprasza Państwa do skorzystania z usług transportowych i spedycyjnych. Dysponujemy pojazdami marki MAN i DAF spełniającymi normy ekologiczne Euro-5 i Euro-6:

  • ciągniki siodłowe z naczepami o pojemności 94m3 oraz ładowności 24ton 
  • ciągniki siodłowe z naczepami chłodniczymi (wyposażonymi w agregat Carrier Maxima 1300, zapewniający temperaturę transportu do -25oC z możliwością wydruku temperatury podczas transportu)
  • zestawy o pojemności 116 m3 i ładowności 24 tony

Przewożone towary objęte są polisą ubezpieczeniową (OCP) w wysokości 200 000 Euro. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, pozwalający dokładnie określić lokalizację przewożonego towaru. Oferujemy również usługi w zakresie magazynowania i konfekcjonowania towarów.

Dzięki solidnej i fachowej obsłudze jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa towar w dowolne miejsce Europy, wywiązując się z umów sprawnie i terminowo. Towar z naszego magazynu dostarczamy na terenie Polski w ciągu 24h.

Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy.

Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy.

Kontakt

 

tel. 62 736 20 99
tel. 62 735 94 90
fax  62 738 07 58


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

 

Copyright © 2015 All Rights Reserved DINOPOL Sp. z o.o.