Produkcja i sprzedaż opakowań z masy papierowej

 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg

Dotacje z UE 2014-2020

„Dinopol” Sp. z o. o. realizuje projekt pt. „Wzrost konkurencyjności w skali międzynarodowej spółki DINOPOL poprzez technologiczne zintegrowanie systemu odbarwiania surowca z produkcją opakowań z masy włóknistej i wdrożenie nowych i udoskonalonych produktów w zakładzie produkcyjnym w Raczycach”. Projekt dofinansowywany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020, Oś Priorytetowa 1, Działanie 1.5, Poddziałanie 1.5.2. Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu.

Głównym celem projektu jest dalszy, dynamiczny rozwój spółki „Dinopol” i umocnienie jej pozycji wobec konkurencji w skali międzynarodowej.
Cel główny będzie realizowany przez cele szczegółowe projektu m. in. poprzez: zakup innowacyjnej linii technologicznej, wdrożenie nowych i udoskonalonych produktów do oferty, zachowanie powtarzalnej czystości surowca, a tym samym powtarzalnej wysokiej jakości produktów, wspieranie rozwiązań w zakresie ekologii i ochrony środowiska, wzrost przychodów ze sprzedaży produktów.

Planowane efekty projektu:

 • wdrożenie innowacji procesowej w postaci technologicznego zintegrowania układu odbarwiania surowca z produkcją wyrobów z masy papierowej,
 • wprowadzenie innowacji produktowej,
 • wdrożenie innowacji organizacyjnej,
 • uruchomienie nowoczesnego procesu produkcyjnego uwzględniającego m. in. zmniejszenie kosztów produkcji, pozytywny wpływ na środowisko, poprawę warunków pracy dzięki automatyzacji produkcji, skrócenie cyklu produkcyjnego, wzrost wielkości produkcji,
 • pozyskanie nowych rynków zbytu – krajowych i zagranicznych,
 • wzrost zatrudnienia,
 • zastosowanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).

Całkowita wartość projektu: 9.800.000,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 4.410.000,00 PLN


W związku z realizacją projektu „Dinopol” Sp. z o. o. ogłasza rozpoczęcie postępowania ofertowego na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i instalacji linii do produkcji opakowań z masy włóknistej ze zintegrowanym systemem odbarwiania surowca.

 1. Zapytanie ofertowe – pobierz
 2. Wzór formularza oferty – pobierz
 3. Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych i osobowych – pobierz
 4. Oświadczenie o spełnieniu warunków – pobierz
 5. Ogłoszenie o zamówieniu upublicznione w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej - pobierz

 


WYNIK POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z zasadą konkurencyjności, jako wykonawcę linii do produkcji opakowań z masy włóknistej ze zintegrowanym systemem odbarwiania surowca, wybrano firmę MOULDED FIBRE TECHNOLOGIES LTD. , Mauritius.

Produkty przyjazne środowisku

 

100% Recykling
100% Biodegradowalne

Kontakt

 

tel. 62 736 20 99
tel. 62 735 94 90
fax  62 738 07 58


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

 

Copyright © 2015 All Rights Reserved DINOPOL Sp. z o.o.