Produkcja i sprzedaż opakowań z masy papierowej

 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg

Jakość i środowisko

Podstawowym celem firmy DINOPOL Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb i wymagań Klientów, szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

W roku 2008 Zarząd firmy opracował i wdrożył System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2000 oraz PN-EN ISO 14001:2004  co zostało uwieńczone pozyskaniem certyfikatu w tym zakresie, po przejściu czasochłonnej procedury audytu, dokonywanej  przez jednostkę certyfikującą.

Poza tym firma posiada następujące certyfikaty  i świadectwa:

 • Świadectwa Jakości Zdrowotnej wystawione przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, Zakład Badania Żywności i Przedmiotów Użytku
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy
 • Licencja Nr TU – 023917 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy dla „Dinopol” Sp. z o.o.
 • Świadectwo ochronne, Prawo ochronne nr 197279 wydane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej na znak towarowy.

Strategia Spółki zakłada umacnianie pozycji na krajowym rynku. Przede wszystkim Zarząd zamierza sprostać oczekiwaniom i wymogom rynku, w ten sposób budując przewagę konkurencyjną w branży.

DINOPOL Sp. z o.o.. kontynuuje działania na rzecz ochrony środowiska. Firma prowadzi racjonalną gospodarkę materiałami, angażuje wszystkich pracowników firmy w działania na rzecz jakości i środowiska, przestrzega przepisów prawnych i innych dot. ochrony środowiska. Popularyzujemy idee proekologiczne wśród załogi oraz informujemy zainteresowane strony o wpływie działalności firmy na środowisko. Sprzedawane oraz produkowane przez firmę opakowania pochodzą z odnawialnych źródeł surowców, dzięki którym oszczędza się środowisko naturalne. Naturalny materiał łatwo ulega biodegradacji, a okres jego rozkładu podawany jest w miesiącach. Spółka stale dąży do zwiększenia zadowolenia Klienta, doskonalenia działań technicznych, ekonomicznych i organizacyjnych, zmniejsza ilość wytwarzanych odpadów, wprowadza plany oszczędności energii i zasobów naturalnych.

Troska o środowisko naturalne odgrywa w procesie produkcji z masy papierowej w DINOPOL Sp. z o.o. bardzo ważną rolę. Jakiekolwiek odpady papierowe, które powstają podczas produkcji w naszym zakładzie, są ponownie wykorzystywane. Produkty wykonywane na specjalne zamówienie Klienta, wyprodukowane są w 100% z powtórnie przetworzonych surowców takich jak gazety, czasopisma i tektura. Masa papierowa jest czystym ekologicznie materiałem spełniającym wymagania wszystkich europejskich przepisów i rozporządzeń. Wszystkie opakowania z masy papierowej można powtórnie przetworzyć, kompostować lub spalić.

DINOPOL Sp. z o.o. oprócz prowadzenia działalności w zakresie usług, transportu, handlu, prowadzi dość aktywnie działalność w zakresie odzysku odpadów papierowych. Spółka dysponuje odpowiednimi decyzjami ze Starostwa Powiatowego na zbieranie, transport i odzysk odpadów papierowych.

Nasze ambitne cele chcemy osiągnąć poprzez

 • Sprawną organizację firmy,
 • Nowoczesną infrastrukturę,
 • Zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskowego,
 • System „just in time”,
 • Ciągły rozwój i doskonalenie procesów działalności

Produkty przyjazne środowisku

 

100% Recykling
100% Biodegradowalne

Kontakt

 

tel. 62 736 20 99
tel. 62 735 94 90
fax  62 738 07 58


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

 

Copyright © 2015 All Rights Reserved DINOPOL Sp. z o.o.