Produkcja i sprzedaż opakowań z masy papierowej

  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Historia firmy

Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1993 z inicjatywy właścicieli Danuty i Idziego Nowickich jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Dinopol. Początki działalności firmy związane były z handlem produktami spożywczymi. Doświadczenia nabyte na początku działalności stały się motorem do rozpoczęcia nowej inwestycji w 2006 roku, którą jest produkcja opakowań z masy papierowej.

Rok 2008 to otwarcie nowego rozdziału historii Firmy – powstanie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie DINOPOL Sp. z o.o. kontynuuje tradycje oraz wartości z początków swojego istnienia na rynku.

Firma nie boi się podejmować nowych wyzwań, dzięki czemu zyskała status producenta gotowego podejmować ryzyko produkcji opartej na nowoczesnych technologiach oraz autorskich pomysłach designerskich. Firma DINOPOL Sp. z o.o. stale doskonali jakość i produkcję opakowań z masy papierowej dzięki czemu na polskim rynku stała się synonimem dobrej współpracy pomiędzy producentem opakowań, a ich użytkownikiem. Spółka nieustannie dąży do dalszego rozwoju firmy w zakresie sprzedaży opakowań dla branży spożywczej oraz przemysłowej.

Produkty przyjazne środowisku

 

100% Recykling
100% Biodegradowalne

Kontakt

 

tel. 62 736 20 99
tel. 62 735 94 90
fax  62 738 07 58


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

 

Copyright © 2015 All Rights Reserved DINOPOL Sp. z o.o.